Po dvou letech zpět na filmové plátno: Leonardo DiCaprio si zahraje v novém filmu Quentina Tarantina


(Instagram.com)

Leonardo DiCaprio, jedna z největších filmových hvězd současnosti, kterou jsme naposledy mohli vidět v oscarovém filmu Revenant Zmrtvýchvstání, bude obsazen do nového filmu Quentina Tarantina. Název filmu ještě není jasný, ale víme, že snímek se bude odehrávat na pozadí období, kdy v Americe řádil slavný masový vrah Charles Manson.

ad8

Jen kolem samotného Mansona by se však příběh točit neměl. Film bude zasazen do období přelomu 60. a 70. let a DiCaprio si v něm zahraje roli stárnoucího televizního herce, který měl v letech 1958-1963 vlastní úspěšnou westernovou televizní show Bounty Law. Snaha herce prorazit ve filmech však nebyla úspěšná, a tak se v roce 1969 ocitáme v momentě, kdy herec zvažuje stěhování do Itálie, která se jeví jako nejlepší místo pro natáčení nízkonákladových westernů.

Ačkoliv další jména nejsou potvrzena, mluví se o tom, že si v novém filmu Tarantina zahraje také herečka Margot Robbie, která po boku DiCapria již zazářila, a to v úspěšném dramatu Vlk z Wall Street. Mluví se také o Tomu Cruisovi či Bradu Pittovi, ale žádné z těchto jmen ještě nebylo oficiálně potvrzeno.

ad9 - 320x100_1

Nový Tarantinův film by měl jít do kin v létě příštího roku, přičemž datum premiéry bylo stanoveno na 9. srpna 2019.

320x100_mobile_2

Sdílejte článek se svými přáteli!
0
58 shares

adform


Zavřít reklamu