300x600 (2)_mobile

Datum premiéry páté série Černého zrcadla (Black Mirror) nejspíš uniklo na Twitteru


(Netflix)

Vypadá to, že na Twitteru uniklo datum premiéry seriálu Černé zrcadlo. Přestože nebylo vyzrazeno velké množství detailů o nadcházející sérii, náhodný tweet nejspíš prozradil datum, kdy se na nové díly můžeme těšit.

ad8

Dříve v tomto roce oznámil Netflix novou sérii videem, ve kterém se objevilo několik obrazovek s předchozími epizodami futuristického seriálu. Teaser skončil slovy „be right back“ (hned se vrátíme) a popisek u něj sděloval, že budoucnost je jasnější než kdy dřív.

 

Produkce páté série se odehrávala v londýnském Croydonu, kde byla jedna z ulic svým vzhledem vrácena v čase do 80. let.

 

Vypadá to, že se nové díly natáčely asi 9 měsíců a tím pádem se dá čekat, že musí být už skoro připraveny. Jeden z uživatelů Twitteru přišel s oznámením, že už se nové série dočkáme opravdu brzy. Sdílel totiž screenshot oficiálního účtu Netflixu @NXOnNetflix, kde jsou uvedena data premiér různých sci-fi seriálu a který odhaluje, že pátá série se objeví už 28.12.2018.

 

Je jasné, že se může jednat o upravenou fotografii, ale většina z uvedených premiér je již oficiálně potvrzena. Čtvrtá série Černého zrcadla měla v minulém roce premiéru 29.12., což také napovídá, že by to mohla být pravda. Netflix se k situaci zatím oficiálně nevyjádřil a zmíněná fotografie na jejich profilu není.

(Netflix)

Tyto spekulace se přidávají k dalším, které už novou sérii provázejí. Jednou z nich je možnost odvysílání interaktivní epizody, ve které pomohou diváci rozhodnout o osudu hlavní postavy.

Doufáme, že datum premiéry bude potvrzeno a my už nebudeme muset moc dlouho čekat.

320x100_mobile_2

Sdílejte článek se svými přáteli!

0
97 shares

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format