Zkraťte si čekání na další sérii a zahrajte si novou hru Game of Thrones!


(Reigns: Game of Thrones/Devolver Digital)

Nová strategická hra z prostředí jednoho z nejoblíbenějších seriálů vůbec je jistě něco, co byste měli zkusit. Můžete se díky ní stát vůdci Západozemí z Železného trůnu za pomocí jednoho z devíti vládců.

ad8

Hra je navržena pro chytré telefony a PC. Je skvělou kombinací vtipných dialogů a politických intrik, vycházejících z populárního seriálu.

(Reigns: Game of Thrones/Devolver Digital)

Hra vás nechá vybrat jednoho z devíti vůdců, kterého dosadíte na trůn na tak dlouhou dobu, jakou se vám povede. Král nebo královna pak musí konstantně dělat velká rozhodnutí, která ovlivní čtyři faktory v království. Těmi jsou vojenská síla, víra, národní bohatství a morálka lidí. Rozhodnutí jsou učiněna jednoduchým tahem vlevo nebo vpravo. Jak hra pokračuje, následky rozhodnutí mají větší a větší dopad.

ad9 - 320x100_1

Jakmile vůdce zemře, jejich vláda končí a musíte si vybrat novou postavu, s kterou začnete na novo. Abyste byli úspěšní, musíte umět držet v rovnováze všechny čtyři faktory. Pokud se vám to nepovede, vůdce bude při nejlepším zavražděn.

(Reigns: Game of Thrones/Devolver Digital)

Hra nevyžaduje jakékoli předchozí znalosti příběhu, ty vám však můžou být nápomocny. Pokud jste seriál doposud neviděli a chystáte se nejdřív hrát hru, musíte očekávat zásadní spoilery všech sérií. Hra je dějově zasazena po událostech poslední dostupné řady a obsahuje více i méně důležité události, kterým jsme mohli být doteď svědky. Volba každého z vládců má své výhody, jelikož se ve hře projevuje jejich osobnost. Jejich schopnosti mohou být využity na odemknutí některých z tajemství nebo speciálních schopností.

(Reigns: Game of Thrones/Devolver Digital)

Každá hra nabízí jinou zkušenost, i když si zvolíte stejného vládce. Pokaždé, když začnete hrát od začátku, události se změní a vaše rozhodnutí vás ve hře dovede jinam, než kde jste skončili předtím. Hra má 29 různých konců pro svých 9 vůdců. Skončit může drastickou smrtí nebo úplným triumfem. Ve hře je také dalších 49 královských činů, které můžete při hraní plnit.

(Reigns: Game of Thrones/Devolver Digital)

Hra „Reign: Game of Thrones“ je od 18. 10. 2018 dostupna na iOS, Androidu a PC.

320x100_mobile_2

Sdílejte článek se svými přáteli!

0
9 shares

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format