Jak vypadá nejlepší letiště na světě?


(Singapore Changi)

Když někam cestujete, dlouhé hodiny strávené na letištích jsou vysilující. Terminály jsou zastaralé a jídlo většinou není tak kvalitní, aby mělo stát tolik peněz. Většina letišť bohužel není jako to nejlepší na světě – Changi v Singapuru.

ad8

Po sedmé v řadě se toto letiště stalo vítězem portálu Skytrax, který hodnotí spokojenost zákazníků s letišti už od roku 1999.

Díky čemu je toto letiště lepší než ostatní? Možná za to může bazén a jacuzzi na jeho střeše, spousta zahrad s orchidejemi, motýli, slunečnicemi, kaktusy, liliemi atd. Možná je to díky kinu, stanici Xbox 360 nebo kinetické umělecké instalaci s více než tisíci měděnými a hliníkovými kapkami. Pak tam je také spousta jídla. Najdeme tam gurmánské restaurace, šest velkých oblastí s různorodým jídlem, jako je například singapurský street food, nebo Hello Kitty Orchid Garden Café. Není tu nouze ani o obchody. Jsou tu ty luxusní jako Saint Laurent nebo Hermès, ale i Adidas, Zara a další.

ad9 - 320x100_1
(Singapore Changi)

Nevypadá to, že by mělo v blízké době Changi přenechat svou korunu dalšímu letišti. Před krátkou dobou byl v Changi navíc otevřen nový zábavní a obchodní komplex Jewel, ve kterém se nachází největší vodopád na světě, Yotelair hotel nebo bludiště.

320x100_mobile_2

Sdílejte článek se svými přáteli!

0

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format