Barefoot tenisky jsou nejúspěšnějším projektem v historii Hithitu


(Hithit.com)

Česká značka Bohempia je mladá, inovativní a rychle rostoucí společnost, která se na svět poprvé podívala v roce 2015. Zaměřujeme se na boty. Barefoot boty. A láme s nimi rekordy.

ad8
(Hithit.com)

Boty a oděvy Bohempia jsou vyrobeny z technického konopí. Hlavním cílem autorů je ekologická a sociální udržitelnost v módě. Jsou unikátně vyrobeny na lokální bázi v Čechách a Střední Evropě. „Výroba našich produktů začíná hrubým konopným vláknem, které upředeme, upleteme nebo utkáme, nabarvíme a zpracujeme do finálního produktu, který navrhujeme a testujeme v Praze, kde je naše studio,“ dočtete se na webových stránkách Bohempia.

Aby mohli zahájit výrobu tenisek, oslovili fanoušky barefoot obouvání na crowdfundingovém portálu Hithit.cz. Cílovou částku stanovili na 490 tisíc korun. Tu vybrali za necelých 7 hodin od spuštění kampaně. Stanovili si proto nový cíl – pokud se jim podaří vybrat dvojnásobek, tedy 1 milion korun, navýší produkci a nabídnou nové barevné kombinace.

ad9 - 320x100_1
(Hithit.com)

V polovině kampaně už jim lidé poslali 1,5 milionu korun. Přidali novou odměnu – zimní barefoot boty. Dnes do konce kampaně zbývá týden a je vybráno 3 962 664 korun. Bohempia oproti veškerým očekávání zařazuje navíc ještě modely dětské.

Stali se nejúspěšnějším projektem v historii Hithitu. Jejich cíl je právě teď splněn na 808 %. Aspirují na nejúspěšnější projekt českého odměnového crowdfundingu vůbec. A ptáte se proč?

(Hithit.com)

Barefoot je nyní velkým tématem společnosti. Je propagován jako jediný způsob zdravého obouvání, ale výběr tohoto druhu bot je zatím hodně omezený. Na trhu jich je malý počet a často svým designem (nebo cenou) nejednoho uživatele mohou odradit. Tenisky jsou trefa do černého. Vypadají vlastně naprosto běžně, sympaticky. A narůstající skupina fanoušků této obuvi tak zajásala. Stejně, jako když poprvé se svými teniskami vystoupila na trhu společnost Peerko – rozprodané byly během chvíle.

(Hithit.com)

A co vy, už jste zkusili barefootovou obuv nebo stále sázíte na klasiku?

320x100_mobile_2

Sdílejte článek se svými přáteli!
0
34 shares

adform


Zavřít reklamu