Nakoukněte s námi do zasedaček roku. Kteří zaměstnavatelé se pyšní výjimečnými prostory?


Práci si vybíráme podle nejrůznějších parametrů. Někdo má jasnou představu o náplni práce a někdo se ještě trochu hledá a nechá se rád zlákat nejrůznějšími benefity. A jedním z nich je i zajímavé, příjemné nebo inspirativní prostředí. Nakoukněte s námi do prostorů, které se umístily v soutěži CBRE Zasedačka roku 2018.

ad8

Do soutěže se přihlásilo rekordních 101 firem napříč různými obory. Nejvíce dominovaly IT firmy, poté ecommerce, finanční sektor nebo firmy z oblasti marketingu či výroby. Mezi finalisty se objevila také čtyři coworkingová centra, která zažívají nyní v České republice zlaté časy,“ doplňuje Kateřina Havlová, Associate Director A&T Services – Office ve společnosti CBRE.

První ročník soutěže proběhl v roce 2014 a její ambicí je veřejnosti představit nejen firemní prostory, ale také celkovou atmosféru života v kancelářích a trendy v oboru. Cílem je také edukovat odbornou i laickou veřejnost o důležitosti kvalitního pracovního prostředí. Stále více firem si uvědomuje pozitivní dopad pracovního prostředí nejen na zdraví a duševní pohodu zaměstnanců, ale také jejich výkon a spokojenost. Nově vznikající kanceláře jsou silně orientované na pohodlí zaměstnanců a posilují komunikaci a spolupráci uvnitř společnosti, a to i za pomoci technologií. Kvalita pracovního prostředí hraje významnou roli nejen pro udržení stávajících zaměstnanců, ale zejména při náboru nových talentů, o které je v současné době na pracovním trhu velký zájem.

ad9 - 320x100_1
Dentons Europe, kategorie Zasedačka roku
(Zasedackaroku.cz)
(Zasedackaroku.cz)
Livesport, kategorie Hlasování veřejnosti
(Zasedackaroku.cz)
(Zasedackaroku.cz)
320x100_mobile_2

Sdílejte článek se svými přáteli!
0
10 shares

adform


Zavřít reklamu