Co všechno už víme o druhé sérii oblíbeného seriálu „You“ – 1. část


(Netflix)

Už teď je jasné, že se můžeme těšit na druhou sérii tohoto seriálu, aktuálně z dílny Netflixu. Přesné datum premiéry zatím známo není.

ad8

Varování: Článek obsahuje spoilery první série seriálu „You“.

Vypadá to, že Joe Goldberg v první sérii utekl spravedlnosti. Příběh však ještě zdaleka nekončí. Druhá série tohoto divácky oblíbeného psychologického thrilleru se právě natáčí.

ad9 - 320x100_1

Seriál je založen na stejnojmenné knize od Caroline Kepnes. Druhá série bude částečně založena na pokračování knihy od Kepnes s názvem „Hidden Bodies“. Seriál se ale více soustředí na zvrácenou mysl knihovníka Goldberga. Tady jsou informace, které zatím o druhé sérii máme.

Druhá série se bude odehrávat v Los Angeles.

(Netflix)

Potom, co Joe svedl vraždu jeho bývalé přítelkyně Beck na jejího terapeuta doktora Nickyho (John Stamos), rozhodl se odstěhovat do jiného státu.

Co by podle jedné z tvůrců seriálů, Sery Gamble, mohlo být pro Joea problémem, je to, že kamkoli se v LA vydáte, je skoro stoprocentní šance, že skončíte na nějaké sociální síti různých lidí. Pro někoho, kdo se chce schovat a zůstat mimo radar, není LA úplně správným místem pro život.

Nová série nebude stoprocentně následovat zápletku knihy „Hidden Bodies“.

(Netflix)

I ti, kteří knihu četli, budou zápletkou seriálu překvapeni. Ten totiž není kopií knihy.

Přesun seriálu z televize Lifetime na Netflix nemění nic na tom, co měli scénáristi pro druhou sérii v plánu.

(Netflix)

Lifetime se původně rozhodl pro natočení druhé série před tím, než měla ta první premiéru. Nakonec ale změnili názor a Netflix si to s radostí převzal pod sebe.

Nic z toho ale neznamená zásadní změny. Jedinou změnou je platforma, na které se bude dát seriál vidět.

Druhá série vezme diváka na procházku hluboko do mysli Joea Goldberga.

(Netflix)

Joe Goldberg je bez pochyby až nepříjemně jedním z těch nejsympatičtějších sériových vrahů. Druhá série plánuje proniknout hlouběji do zákoutí jeho mysli.

Ukázáno bude, proč se Joe dívá na svět tak, jak se dívá, do jaké míry je upřímný sám k sobě a do jakých výšin je schopen zajít, aby si uchoval sám o sobě představu, která může být zakořeněna v popření spousty jasných věcí.

Jeho bývalá přítelkyně rozvíří vody.

(Netflix)

První série končí tím, že se náhle objeví Joeova bývalá přítelkyně Candace (Ambyr Childers). A je na živu! Jak divák pokračuje sledováním dílů první série, vše nasvědčuje tomu, že je Candace po smrti. To ale není pravdou a už se nemůžeme dočkat, co v další sérii pro tuto postavu scénáristé připravili.

To je vše pro první část tohoto článku. Již brzy se dozvíte další detaily, které jsou nám v tuto chvíli známy o druhé sérii seriálu „You“.

320x100_mobile_2

Sdílejte článek se svými přáteli!
0
62 shares

adform


Zavřít reklamu