Finsko nabízí lidem možnost zažít dovolenou zdarma, aby se od Finů naučili, jak být šťastní


(Shutterstock)

„Visit Finland“ startuje projekt s názvem „Rent a Finn“ (Pronajmi si Fina) na toto léto, aby přilákali více turistů.

ad8

Finsko bylo v minulosti nazváno nejšťastnější zemí na světě a teď se chce o své štěstí podělit. Osm Finů se přihlásilo, aby naučilo turisty tajemství štěstí tak, že jim ukážou, jak místní obyvatelé žijí. Vítězové programu odcestují zadarmo do Finska již toto léto!

Skandinávie bezpochyby nabízí progresivní kulturu, technologicky vyspělou infrastrukturu nebo stálou pozici na vysokých příčkách žebříčku „nejšťastnějších zemí“. Co se týče štěstí, nesnaží se svůj návod k úspěchu držet v tajnosti.

ad9 - 320x100_1

Pokud se do programu „Rent a Finn“ přihlásíte, máte možnost strávit čas s „happines guides“ (průvodci štěstím), kteří by vás mohli naučit něco o jejich životě plném odpočinku a přírody.

 

Osm Finů se přihlásilo k tomu, že se postarají o návštěvníky v jejich domovech ve Finsku. Například Esko je starostou Rovaniemi ve finském Laponsku. Chce se podělit o radosti jeho každodenního života, jako je sbírání plodů, grilování, plavba na lodi a hraní finské hry mölkky.

Přihlásit se je lehké. Stačí natočit tříminutové video, kde popíšete sami sebe, váš vztah k přírodě a cíle, kterých byste ve Finsku rádi dosáhli.  Vítězové pojedou na tři dny do Finska už tohle léto. Všechny cestovní výdaje budou uhrazeny, musíte však myslet na to, že budete po celé tři dny pronásledováni kamerou.

Abyste zjistili, jestli opravdu potřebujete odpočinkový útěk do Finska, udělejte si krátký test na jejich stránkách: https://rentafinn.com/en/hintsa/

320x100_mobile_2

Sdílejte článek se svými přáteli!
0
73 shares

adform


Zavřít reklamu