Šestnáctiletý student chce změnit české školství pomocí chytré aplikace


(Tradingcentre.cz)

Ondřej Gonzor je mladý vývojář, který se svou aplikací plánuje reformovat české školství. Za základ moderního vzdělání považuje interakci mezi učitelem a žákem. Zatímco však studenti téměř na každý svůj výstup dostávají zpětnou vazbu, učitelům podle něj chybí, což vnímá jako jeden z důvodů, proč jeho spolužáci probíranou látku nechápou. A proto se zapojil do programu Soutěž a Podnikej.

ad8

To je program pro studenty středních škol z České republiky. Do republikového finále se probojovalo 6 vítězů regionálních finálových kol, která se uskutečnila ve Zlíně, Olomouci, Praze, Plzni, Pardubicích a Liberci. Další tři soutěžící obdrželi od poroty divokou kartu a tak i oni dostali šanci zabojovat o celkové vítězství.

V porotě zasedli odborníci ze svých odvětví. Pavlína Louženská, která stála u zrodu skupiny #HolkyzMarketingu, Juraj Atlas –  první člen a náčelník Liftaga, Tomáš Hülle –  zakladatel European Centre for Career Education a prezident Czech China Entrepreneurs Forum, Marián Fury –  výkonný ředitel strategicko-kreativní agentury Zaraguza CZ a Iva Baranová z KPMG Legal.

ad9 - 320x100_1
320x100_mobile_2

Sdílejte článek se svými přáteli!
0

adform


Zavřít reklamu