Ariana Grande, Ed Sheeran nebo skupina Rammstein. Podívejte se, jaké koncerty na vás čekají v roce 2019 a kolik za ně dáte


(Abcnews.go.com)

Rok 2019 slibuje v oblasti hudby velké zážitky. Některé slavné osobnosti se vrací, některé naplánovaly vůbec svoji první návštěvu. Sledujte naše tipy, ať vám neutečou vstupenky. Ty bývají totiž na očekávané zahraniční interprety vyprodané klidně za jeden den.

ad8

Bob Dylan and His Band, 7. – 9. 4. (Lucerna – Velký sál)

Pokud chcete vidět legendárního amerického hudebníka Boba Dylana téměř přesně po roce v České republice, se vstupenkami do Lucerny určitě neváhejte – už jich zbývá opravdu minimum. Naštěstí pořadatelé připravili hned tři termíny koncertů. Ceny se pohybují kolem 3 500 – 8 500 Kč v závislosti na poloze vašeho vybraného sektoru.

ad9 - 320x100_1

Elton John, 7. 5. (O2 Arena Praha)

Anglický zpěvák, hudební skladatel a klavírista si naplánoval cestu do české metropole na květen. Pravděpodobně je to poslední šance, kdy ho na koncertu můžete vidět, toto turné totiž údajně označil jako své poslední. Zbylé vstupenky pořídíte cca kolem 5 000 Kč.

Alvaro Soler, 7. 5. (Tipsport Aréna)

Stejný termín pro návštěvu České republiky si po dvou loňských vyprodaných koncertech ve Foru Karlín vybral i španělský interpret Alvaro Soler. Tentokrát si se svými latinskými rytmy a chystanou deskou Mar De Colores, na které se nachází i letní hit La Cintura, troufne na pražskou Tipsport Arenu. Tady je cena vstupenek trochu příznivější – začíná na 790 Kč.

 

George Ezra, 21. 5. (Tipsport Aréna)

George Erza se k nám už podíval loni a pro velký úspěch letos připojuje další koncert, který slibuje oproti Foru Karlín mnohem víc vstupenek. Ty na stání jsou k mání za 1 514 Kč, pokud chcete stát u pódia, připravte si 2 027 Kč.

 

Ed Sheeran, 7. – 8. 7. (Letiště Letňany)

Britský zpěvák Ed Sheeran se podíval do České republiky poprvé v roce 2015, kdy zaplnil holešovickou Tipsport Arenu. Tentokrát vystoupí v červenci na Letišti Letňany, na koncert je v prodeji už jen poslední část vstupenek, které vyjdou zhruba na 5 000 – 8 500 Kč.

 

Rammstein, 16. – 17. 7. (Eden Aréna)

Paralelně k vydání prozatím nepojmenovaného nového alba (jaro 2019), odehrají Rammstein své první stadionové turné ve své historii. Kdo jejich dramatická, perfektně zinscenovaná živá vystoupení zná, si možná mohl myslet, že nic většího už nelze vymyslet. U Rammstein si ale člověk může být jist, že si pro jejich mohutná a monstrózní pódia přichystali něco výjimečného! Eden Aréna prozatím bohužel hlásí vyprodáno.

Metallica, 18. 8. (Letiště Letňany)

Americký metal nabídne Letiště Letňany v srpnu. Lístky jsou k dispozici např. za 1 924 Kč na stání nebo 5 772 Kč za stání přímo u pódia.

Ariana Grande, 8. 9. (O2 Arena Praha)

Ariana Grande je jedním z interpretů, kteří se k nám chystají poprvé, a to v rámci světového turné na podporu aktuálního alba Sweetener. Cena vstupenek se bude pohybovat od 1 590 Kč do 2 490 Kč.

320x100_mobile_2

Sdílejte článek se svými přáteli!
0
290 shares

adform


Zavřít reklamu