The Perfect Kiss: diskutovaný film s Lucií Vondráčkovou, který z kin zmizel rychlostí blesku


(Photo © Luna Studios)

Romantická komedie The Perfect Kiss se představila v českých kinech na začátku listopadu. Do povědomí českých diváků se nejdříve dostala díky propíranému soukromí herečky Lucie Vondráčkové, která ztvárnila jednu z hlavních postav Tanyu. Ta právě prochází rozvodem s Tomášem Plekancem, který měl vzniku filmu údajně dopomoci štědrým příspěvkem.

ad8
(Photo © Luna Studios)

Očekávaný zahraniční film s českou herečkou, který sliboval vánoční komedii, z kin odešel hodně rychle a od kritiků schytal nejedno nemilé hodnocení. Zdá se, že sázka na spolupráci s Martinou Adamcovou, v Kanadě známou jako Tina Adams, se Lucii Vondráčkové zrovna dvakrát nevyplatila. Adamcová má na svědomí nejen režii, ale také scénář a produkci.

 

Tanya Cova bydlí se svými rodiči v severoamerickém městě u velkých jezer, v trochu všední každodennosti americké společnosti. Rodiče s ní stále jednají jako s dítětem, ačkoli jí táhne na třicet. Ztratí práci, nemá svou životní lásku. A tak se rozhodne věci měnit.

ad9 - 320x100_1
(Photo © Luna Studios)

Tenhle námět je pro romantickou komedii nejspíš v pořádku, co ale značně pokulhává, jsou scénáře, jednotlivé situace na sebe nenavazují a celkově se diváci shodují, že to vlastně nemá hlavu a patu. Korunu celé situaci nasadila falešná hodnocení na Česko-Slovenské filmové databázi, kde film v jednu chvíli měl tak nějak průměrných 44 %. Po smazání falešných profilů se usídlil mezi tzv. odpadem na 15 %.

(Photo © Luna Studios)

Tentokrát asi bohužel nezafunguje známé úsloví, že negativní reklama je taky reklama, protože do kin už na film asi nezajdete – respektive budete těžko hledat, kam byste zajít mohli. Nejen multiplexy totiž reagovaly na nízkou poptávku v prvních dnech a film prostě stáhly. Pokud jste ale fanoušci Lucie Vondráčkové, určitě filmu dejte šanci, protože ona je na tom asi to nejlepší, co byste mohli najít. Jak se jí povede na kanadském trhu, kam tímto snímkem chtěla jako herečka prorazit, se teprve ukáže.

320x100_mobile_2

Sdílejte článek se svými přáteli!
0
35 shares

adform


Zavřít reklamu