Pomáhejte krmit opuštěná zvířata s Click and Feed – projektem, který má smysl


(Click and Feed)

Click and Feed je projekt, který založila Martina Hřebíková proto, že už jí nebavilo jen nečinně poslouchat a číst příběhy opuštěných zvířat. Sama věří, že proti problému plných útulků se dá bojovat převážně prevencí. Informováním dětí i dospělých o tom, co vše je spojeno s pořízením zvířete.

ad8

Pro zvířata, která jsou ale již v útulcích, se rozhodla přijít s něčím, co do té doby u nás ještě nebylo. Martina vymyslela projekt Click and Feed, díky kterému můžeme každý den pomoci naplnit misku krmivem – ZADARMO.

Projekt sponzoruje (mimo jiné) značka Brit, která vyrábí granule. Těmi se zvířatům plní v útulcích mističky po našem kliknutí. Celé to trvá přibližně 5 vteřin a pomoci tak můžete každý den. Stačí kliknout na odkaz: http://www.clickandfeed.cz/ a zdarma naplnit misku granulemi. Pokud vlastníte více elektronických zařízení, z každého můžete denně jednou kliknout.

ad9 - 320x100_1
(Click and Feed)

V rámci projektu se dále dají nakoupit dárkové předměty, díky kterým se zvířátkům dá pomoci finančně. Založený mají také transparentní účet, na který můžete poslat jakýkoli finanční dar. Projekt má téměř 250 partnerských útulků a celkově již bylo rozdáno téměř 95 tisíc kilo granulí.

(Click and Feed)

Pokud máte děravou hlavu, stačí se zapsat k připomenutí krmení přes mail nebo dát like na facebookovou stránku projektu, kam každý den přibývají příběhy a fotografie, které krmení také připomenou (https://www.facebook.com/clickandfeed/).

Tak neváhejte, klikejte a pomáhejte!

320x100_mobile_2

Sdílejte článek se svými přáteli!
0
188 shares

adform


Zavřít reklamu