George R. R. Martin neví, proč bude 8. série Game of Thrones i jeho poslední


(Chris Pizzello/Invision/AP)

Ani autor knih, které jsou předlohou pro oblíbený seriál Game of Thrones, není nadšen z toho, že 8. série bude jeho poslední. Na předávání cen Emmy řekl, že nebyl součástí rozhodnutí seriál osmou sérií ukončit.

ad8

Na červeném koberci také řekl, že mohli mít i 11, 12, 13 sérií, ale tvůrci a herci nejspíš chtěli mít i vlastní život. Pokračoval pak tím, že pokud diváci četli jeho knihy, tak vědí, že materiálu pro pokračování bylo dostatek.

Martin dále také vysvětlil, že tvůrci mají rozpracovaných pět různých sérií, které budou časově zasazeny před události Game of Thrones. Některé z nich budou zasazeny 100 let před GoT, některé 5 000 let před GoT. Přiznal také, že přestože všichni herci, kteří v GoT aktuálně hrají, jsou skvělí, nemůžou se dočkat, až budou hrát jiné role. To je podle něj pochopitelné a nepřestává herce chválit.

Rozpracované jsou pro Martina a HBO i další projekty, jako například nový seriál „Who Fears Death“. Ten je inspirován post-apokalyptickou novelou od autorky Nnedi Okorafor. Martin je zde v roli výkonného producenta. Doufá tak, že se bude jednat o další úspěšnou fantasy sérii z dílny HBO.

320x100_mobile_2

Sdílejte článek se svými přáteli!
0

adform


Zavřít reklamu