Praha nabízí nový coworkingový prostor HubHub, ideální prostředí pro freelancery a propojení startupů


(Hubhub.com)

Pokud vám práce z domova nevyhovuje a potřebujete inspirativní prostředí s podobně naladěnými nadšenci pro vaše začínající podnikání, můžete vyzkoušet hned několik prostorů v Praze. Jedním z nich je nový coworking HubHub.

ad8

Práce na volné noze nebo startup vyžaduje samozřejmě místo, kde své plány a sny budete realizovat. První pražský HubHub nabízí nejen ideální pracovní podmínky pro freelancery, začínající firmy i větší týmy, ale také vlastní strukturovaný edukační program, díky kterému stimuluje rozvoj talentu, podnikání a propojuje startupy, korporátní svět, studenty a neziskové organizace.

(Hubhub.com)

V samém centru města pak poskytuje na celkové ploše 2 000 m2 více než 250 pracovních míst, prostor pro akce a workshopy, terasu, kuchyňky, herní a relaxační zóny. Na jediném místě je tak možné nerušeně pracovat, relaxovat u herní konzole nebo ve spacím boxu, domluvit si schůzku, zarezervovat zasedačku, poznat inspirativní komunitu lidí a navíc rozvíjet talent a vlastní podnikání díky vzdělávacím aktivitám.

ad9 - 320x100_1

HubHub není jen o kancelářích a coworkingovém prostoru, ale je zaměřený na spojování lidí a koncentraci talentu,“ říká Natália Kisková, manažerka projektu HubHub. „Jde nám především o další vzdělávání a rozvoj našich členů a posouvání jejich podnikání na další úroveň.“

(Hubhub.com)

Přestože je HubHub v Praze nováčkem od září, hlásí skoro plno. Už nyní proto plánuje další expanzi – rozšíření stávajících prostor přímo v budově Na Příkopě o dalších 1 500 m2 a v nově zrekonstruovaném Paláci ARA na Jungmannově náměstí se v první třetině příštího roku stane největším nájemcem na ploše větší než 2 500 m2.

K inovativní komunitě se dosud připojila řada zajímavých členů. Po internetovém knihkupectví Martinus.cz například i český startup se stopou v Silicon Valley, Productboard, jehož platforma usnadňuje produktovým manažerům lépe řídit vývoj produktů, nebo úspěšná prodejní aplikace Letgo.

320x100_mobile_2

Sdílejte článek se svými přáteli!
0
7 shares

adform


Zavřít reklamu