Finální trailer k filmu Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny odhaluje nové postavy


(Imdb.com)

Tento týden byl vypuštěn do světa třetí, finální trailer k druhém dílu série Fantastická zvířata a zdá se, že se máme na co těšit. Film, který do českých kin vstoupí už 15. listopadu, potěší dějem i postavami zejména fanoušky příběhu Harryho Pottera.

ad8

Film Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny navazuje plynule na první díl z roku 2016, na jehož konci byl s pomocí hlavního hrdiny Mloka Scamandera (Eddie Redmayne) zajat mocný černokněžník Grindelwald (Johnny Depp). V novém filmu se ovšem Grindelwaldovi podaří z vazby uniknout a začne kolem sebe shromažďovat armádu stoupenců, aby dosáhl svého vytouženého cíle – ustavit vládu čistokrevných čarodějů. A jeho plány se nepokusí zmařit nikdo jiný, než samotný Albus Brumbál.

Z pokračování, kterého se opět ujali režisér David Yates a autorka scénáře J.K. Rowlingová, budou nadšeni především ti, kteří mají rádi příběh Harryho Pottera a chtějí znát jeho kontext. Zatímco první díl se celý odehrával ve Spojených státech amerických, v druhém pokračování  se na chvíli vrátíme zpátky do učeben Bradavic a potkáme spoustu postav, které jsou nám z kouzelnického světa již známy. Kromě mladého Brumbála, kterého si zahraje Jude Law, se ve filmu objeví například i slavný alchymista Nicolas Flamel, jehož jméno zaznělo ve filmu Harry Potter a kámen mudrců. Ovšem dosud největším překvapením, které přinesl třetí trailer, je přítomnost Voldemortova hada Naginiho, z něhož se vyklubala ženská postava (Claudia Kim). Film tak pravděpodobně nabídne fanouškům i životní příběh jednoho z Voldemortových hlavních viteálů.

ad9 - 320x100_1
(Imdb.com)

Podle informací tvůrců druhým dílem série Fantastických zvířat zdaleka nekončí. Měly by být natočeny ještě další tři filmy, které dohromady pokryjí období 19 let. Příběh by tím pádem končil v roce 1945, porážkou Grindelwalda a dokončením studia mladého čaroděje Toma Riddla a.k.a budoucího lorda Voldemorta, čímž by byla historie kouzelnického světa „před Harry Potterem“ završena.

Autor: Pavlína Berková

320x100_mobile_2

Sdílejte článek se svými přáteli!
0
5 shares

adform


Zavřít reklamu