Kazma opět překvapil! Nejdiskutovanější aféra roku je konečně odhalena


Každý si jistě pamatuje na slavnou aféru z letošního dubna, při níž Mareš prohrál u fingované nehody svou sázku o Ferrari. Kazma, který akci připravil, byl rázem odsouzen celou společností. Jaký příběh za tím stál a kdo je nakonec vítěz?

ad8
(Instagram/kazma_kazmitch)

Dnes o půlnoci zveřejnil Kazma dlouho očekávaný díl One man show, v němž slíbil odhalení celé kauzy, která v první polovině roku zvedla společnost ze židlí. Při nahrané dopravní nehodě musel Mareš sednout za volant cizího auta a vycouvat s ním, aby zachránil muže zaklíněného dřevěným kůlem. Tím prohrál sázku o své Ferrari za osm milionů korun, neboť slíbil, že měsíc nesedne za volant jiného auta než Trabantu. Kazma na svých sociálních sítích vyhrané Ferrari od Mareše dalších několik týdnu vyžadoval, načež si vysloužil vlnu nenávistných reakcí ze strany všech sledovatelů. Nebyl by to však Kazma, aby nepřišel s něčím ohromujícím.

V novém videu dokazuje, že celá akce byla do detailu naplánovaná a měla jasný cíl. Vytvořit co největší reklamu, díky které upozorní na problematiku pomocí u dopravních nehod. A také na to, že sledovatelé sociálních sítí by se neměli vyjadřovat k událostem dřív, než poznají celý kontext.  Z videa se dozvídáme, že Kazma celou dobu věděl o tom, že Marešovo Ferrari nelze získat, i to, že Mareš zareagoval na Instagramu přesně tak, jak si přáli. Do osvětové akce byla dokonce zahrnuta řada českých celebrit, včetně Dominika Feriho, Ewy Farné, Tomáše Kluse a dalších, kteří o videu předem věděli. Kazma se tak opět stal hrdinou českého internetu. Přesto kolují spekulace, že část videa, ve kterém hovoří o tom, že Ferrari Marešovi nepatří, byla dotočena až posléze. Je tedy otázkou, nakolik musel tentokrát Kazma improvizovat, aby z kauzy vyšel jako vítěz. Posuďte sami.

ad9 - 320x100_1

Na video se můžete podívat zde.

 Autor: Pavlína Berková

320x100_mobile_2

Sdílejte článek se svými přáteli!
0
70 shares

adform


Zavřít reklamu