Seznamte se s opravdovým Paulem Walkerem v novém klipu k očekávanému dokumentu o jeho životě


(Gettyimages.com)

Bude to už pět let od chvíle, kdy svět přišel o talentovaného herce Paula Walkera, který zemřel při autonehodě. Nový dokument se ale dívá na muže, kterým Paul byl a stejně tak na jeho vliv na přátele, rodinu a fanoušky v době, kdy nestál před kamerou.

ad8

Dokument „I Am Paul Walker“ má být vypuštěn do světa příští měsíc a první klip z něj ukazuje mladého chlapce dlouho před tím, než se dal dohromady s Vinem Dieselem nebo Dwaynem Johnsonem.

Kromě rozhovorů s jeho bratry Codym a Calebem, sestrou Ashlie a kamarády z dětství vypráví dokument příběh o muži, jež se zajímal o surfování, cestování, svou dceru a pomáhání těm méně šťastným.

ad9 - 320x100_1
(Instagram.com)

Režisér Wayne Ramer ve filmu říká, že Paul vyždímal z každé minuty dne nejvíc, co mohl a že žil pět životů. Jeho bratr Caleb zase říká, že Paul chtěl vždycky být hlídačem v parku.

V den své smrti v roce 2013 se Paul účastnil charitativní akce pro jeho non-profit „Reach Out Worldwide“, kde se snažil pomoci těm, kteří byli zasažení tajfunem na Filipínách. Jeho strýc Rhett v traileru říká, že Paul udělal spoustu věcí proto, aby zlepšil životy lidem. Paulova dcera Meadow založila v roce 2015 nadaci „Paul Walker Foundation“, s níž se dostala na titulky novin a časopisů se svým projektem „Do Good“, kde darovala jídlo místním útulkům a vyzvala například Vina Diesela, Jordanu Brewster a další k tomu, aby udělali to samé.

(Instagram.com)

Dokument „I Am Paul Walker“ vychází 11. srpna na Paramount Network.

320x100_mobile_2

Sdílejte článek se svými přáteli!
0
36 shares

adform


Zavřít reklamu