Na internetu se objevilo video, kde anglická královna čeká na Donalda Trumpa a dívá se při tom na hodinky a lidé se ho nemohou nabažit


(Gettyimages.com)

Americký prezident Donald Trump a jeho žena Melania měli v pátek naplánovanou schůzku s královnou Alžbětou II. ve Windsorském hradě. Lidé si všimli, že královna se ale při čekání podívala na své hodinky, což přimělo spoustu lidí přemýšlet, jestli měl Trump zpoždění.

ad8

Přestože to není jisté, a podle některých novinářů dokonce nepravdivé, stála královna na pódiu sama nějakou dobu. To pro ni opravdu není běžné.

(Gettyimages.com)

Trump byl pak královnou přivítán s úsměvem, takže ať už byla naštvaná, že na něj čeká nebo ne, nedala to na sobě znát. Trumpovi se také povedlo udělat královské faux pas, když nenechal královnu jít první. Poté se vydali dovnitř Windsoru na čaj.

ad9 - 320x100_1

Přestože byl Trump evidentně rád, že se s královnou setkal, spousta lidí v Anglii mělo rozdílný názor. Přibližně 100 000 protestantů zaplavilo londýnský Trafalgar Square, aby protestovali proti prezidentově návštěvě.

(Gettyimages.com)

Podle CBS šlo o největší protest ve všední den, který město zažilo za posledních 15 let. Někteří z účastníků protestu čekali na příjezd prezidenta před Windsorem nebo jak jste si již mohli u nás přečíst, ostatní se postarali o napuštění obrovského balónu, ukazujícího Trumpa jako naštvané dítě.

Je těžko říct, jestli měl Trump opravdu zpoždění nebo se královna pouze dívala, jaký je čas, jasné ale je, že žádný další člen královské rodiny nepřišel Trumpovi přivítat.

 

 

320x100_mobile_2

Sdílejte článek se svými přáteli!
0
2 shares

adform


Zavřít reklamu