8. série American Horror Story bude propojovat předchozí série – Coven a Murder House


(Hollywoodreporter.com)

Nacházející osmá série American Horror Story bude obsahovat dlouho očekávané propojení osudů postav z první série Murder House a třetí série Coven. Tvůrce seriálu Ryan Murphy to potvrdil ve svém tweetu.

ad8

Od ledna tohoto roku už bylo jasné, že se na propojení pracuje, ale nebylo jisté, ve které sérii se ho dočkáme. Podle Murphyho bylo v tu dobu nereálné sehnat některé z herců, a proto bylo pravděpodobnější, že propojení nastane až v 9. sérii. Ve finále se na něj můžeme ale těšit již v tomto roce.

(Hollywoodreporter.com)

V minulých měsících byl potvrzen návrat herců Evana Peterse, Sarah Paulson, Kathy Bates, Billy Eichnera, Chyenne Jackson, Adiny Porter a Leslie Grossman, spolu s hvězdou seriálu Dynasty Joan Collins. Momentálně ale není jasné, zda změna v plánech nějak nezmění i obsazené herce.

ad9 - 320x100_1
(Hollywoodreporter.com)

Přestože půjde o největší propojení v historii seriálu, nebude to poprvé, co se setkáme s kontaktem postav z různých sérií. Můžeme si například vzpomenout na situaci, kdy se Queenie (Coven) ocitla v sérii Hotel nebo když Lana Winters (Asylum) zpovídala přeživšího z Roanoke.

320x100_mobile_2

Sdílejte článek se svými přáteli!
0

adform


Zavřít reklamu