300x600 (2)_mobile

Všechno co potřebujete vědět o druhé sérii seriálu „13 Reasons Why“


18. května 2018 pustí Netflix do světa očekávanou druhou sérii seriálu 13 Reasons Why. Nová série se skládá z dalších třinácti epizod.

ad8

Pojďme se podívat na fakta, která v tuto chvíli máme k dispozici.

1. Druhá série bude mít premiéru 18. května 2018. Na konci dubna bylo oznámeno oficiální datum premiéry nové řady seriálu spolu s tajemným trailerem. Co znamenají všechny ty polaroidové fotografie? A proč se obličej Hannah spojuje s tím Clayovým?

ad9 - 320x100_1

2. Hannah bude stále hlavní postavou. Odhaleno bude více z její minulosti, ale také se bude dále zjišťovat, kdo zavinil její smrt. Herečka Katherine Langford (Hannah) sdělila serveru Entertainment Tonight, že Hannah je rozhodně zpět, ale v porovnání s první sérií uvidíme její jinou stránku.

(Netflix.com)

3. Setkáme se s vypravěčem. Vypravěč ale tentokrát nebude podle Netflixu Hannah. Další změnou je to, že už se nesetkáme s žádnými kazetami.

4. Ukázán bude pohled na příběh Hannah z perspektivy ostatních postav. Podle tvůrce seriálu Briana Yoreyho se tímto krokem snaží vyplnit mezery v životě Hannah. Dostane se nám pohledu na některé již známé situace z jiného úhlu. Dále uvidíme spoustu nových situací, o kterých jsme zatím ještě nic nevěděli. To všechno nám napomůže poznat kdo Hannah doopravdy byla.

5. Uzdravení Jessicy bude velkou součástí druhé série. Zásadní bude její příběh a snaha vrátit se do normálního života po traumatu, kterým znásilnění bezpochyby je.

(Netflix.com)

6. Spravedlnost by mohla potkat Bryce. Podle některých nápověd je možné, že se bude muset Bryce vypořádávat s následky svého chování v minulé sérii. Dopustil se nejen znásilnění Hannah u něj doma, ale také Jessicy na večírku.

7. Show prozkoumá maskulinitu. Konkrétně se podívá na to, jak jsou chlapci v dnešní době vychovávání, jak aktuální kultura zachází s děvčaty a jak by se obě situace mohly zlepšit.

(Netflix.com)

8. Druhá série se bude odehrávat několik měsíců po událostech v posledním dílu první série.

9. Tvůrci seriálu se spolehli na originální obsah. Kniha 13 Reasons Why neměla pokračování, takže museli tvůrci začínat od nuly. Napomohlo to však k dalšímu rozvoji postav, které v knize nebyly až tak do detailu popsány.

10. Seznámíme se minimálně se sedmi novými tvářemi. Uvidíme například herečku Anne Winters, která ztvární hlavní roztleskávačku Chloe nebo Bena Lawsona, který se přestaví v roli Ricka – nového trenéra baseballu.

(Netflix.com)

11. Selena Gomez je stále intenzivně zúčastněna. Ona i její matka Mandy Teefy byly exekutivními producentkami první série. Zůstalo tomu tak i v té druhé.

(Netflix.com)

12. Nové varovné video bude přehráno před každou epizodou. Upozorňovat bude na citlivý obsah děje v návaznosti na kritiku, se kterou se setkala první série. Minutové video upozorňuje na to, co diváci uvidí a doporučí, kam se vydat, pokud potřebují pomoct.

13. Připravte se na příběh pana Portera. Poradce se smíří s tím, že Hannah zklamal a je přesvědčen o tom, že už nikdy nedopustí, aby se to stalo někomu dalšímu.

(Netflix.com)

14. Dojde na soud. Je to jasné z toho důvodu, že někteří studenti na konci první série poskytli svou výpověď na kameru. Podle Yorkeyho budou díky soudnímu stání odhaleny věci, o kterých jsme nic netušili.

15. Na obrazovkách už neuvidíme další sebevraždu. Sebevražda Hannah i pokus Alexe budou nadále součástí děje seriálu. Bylo ale potvrzeno, že neuvidíme další scénu, obsahující sebevraždu.

16. 3. května bylo představeno pět nových fotografií druhé série.

Matka Hannah je viděna před soudní síní s krátkými vlasy.

(Netflix.com)

Jessica a její výpověď.

(Netflix.com)

Clay vypadá zmateněji než kdy dřív.

(Netflix.com)

Vypadá to, že pan Porter jde po Brycovi.

(Netflix.com)

Něco nám říká, že Tonyho pláč se netýká jeho rozbitého okna.

(Netflix.com)
320x100_mobile_2

Sdílejte článek se svými přáteli!

0
347 shares

Ohodnoť článek

Cry Cry
3
Cry
Cute Cute
7
Cute
Damn Damn
2
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
40
Like
Lol Lol
5
Lol
Love Love
3
Love
Win Win
2
Win
WTF WTF
4
WTF

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format