Nový trailer k filmu Úžasňákovi 2 je konečně tu


(Instagram.com)

Milovníci animované rodinky superhrdinů mohou jásat. U příležitosti zimních olympijských her v Pchjongčchangu byl totiž zveřejněn první oficiální trailer dlouho očekávaného pokračování animovaného filmu Úžasňákovi. Na nový příběh oblíbené rodiny superhrdinů jsme čekali čtrnáct let.

ad8

Trailer:

V novém pokračování má být tentokrát hlavní hvězdou Elastička (paní Helen), zatímco pan Úžasňák (Bob) zůstává v domácnosti, kde se má starat o syna Dashe, dceru Violet a nejmladšího člena rodiny Jack-Jacka, jehož intenzivní superschopnosti se začínají plně rozvíjet. Ještě před vypuštěním nového traileru představil Disney/Pixar oficiální teaser (https://www.youtube.com/watch?v=ZJDMWVZta3M), který na Jack-Jackovu rostoucí supersílu poukázal.

ad9 - 320x100_1

O režii nových Úžasňáků se postará opět Brad Bird a kromě starých známých postav se můžeme těšit i na postavy nové, i když zatím není jasné, kdo bude hlavním záporákem. Zároveň ale víme, že časově se děj nového příběhu nebude příliš lišit od filmu prvního a bude se odehrávat přibližně ve stejné době. Do kin by se pak měli Úžasňakovi 2 dostat 15. června 2018.

320x100_mobile_2

Sdílejte článek se svými přáteli!
0
2 shares

adform


Zavřít reklamu