Coca cola oznámila, že dietní colu čekají velké změny


ad8

Společnost Coca-Cola oznámila, že chystá velké změny. Dietní colu čeká nový design, příchutě i nová kampaň. Vedle klasické dietní coly, jejíž složení zůstane nepozměněno, budou na trh uvedeny čtyři další příchutě: ginger lime (zázvor a limetka), feisty cherry (divoká třešeň), twisted mango (mango) a zesty blood orange (divoký krvavý pomeranč). Coca-Cola v tiskové zprávě uvedla, že vyvíjením nových příchutí a designu strávila dva roky. Vzniklo během nich více jak 30 druhů dietní coly.

V posledních letech byla dietní cola v sortimentu nápojů Coca-cola nejslabším článkem. V říjnu společnost uvedla, že objem jejího prodeje za poslední kvartál klesl – od roku 2005 byl zaznamenán pokles prodeje o 34 %. Navzdory svému nulovému množství kalorií tak dietní cola o svou pozici na trhu, kde se začínají odrážet trendy zdravého stravování, musí stále více bojovat. Zákazníkům nejvíce vadí používání umělých přísad.

ad9 - 320x100_1

Novinkami se společnost snaží dietní colu oživit. Nová dietní cola by měla být uvedena na trh v úzkých stříbrných plechovkách s barevnými pruhy a dostupná bude nejprve ve Spojených státech.

320x100_mobile_2

Sdílejte článek se svými přáteli!
0
48 shares

adform


Zavřít reklamu