7 způsobů, jak být v roce 2018 lepším člověkem


Chcete žít v roce 2018 lepší život, být vždy připraven a nebýt tak úzkostlivý? Těchto 7 způsobů vám v tom pomůže.

ad8

Ustelte si

(Pixabay.com)

Již díky této malé jednoduché činnosti se budete cítit lépe. Stlaní postele vám dám pocit hrdosti, že jste hned po ránu schopni výkonu a něčeho pečlivého, což během dne povede k dalším podobně chvályhodným skutkům.

ad9 - 320x100_1

Noste obuv přiměřenou počasí

(Pixabay.com)

Melania Trump vzbudila v roce 2017 velký poprask, když na návštěvu Houstonu, oblasti zpustošené hurikánem, dorazila v lodičkách na jehlovém podpatku. Tímto módním výstřelkem si zasloužila velkou kritiku. Ne vždy je vhodné chlubit se svými nejlepšími botami.

Umyjte si vlasy

(Pixabay.com)

Znáte takové ty řeči o tom, že časté mytí vlasů není příliš vhodné? Ne tak docela. Dermatologové a vlasoví stylisté kritizují fenomén suchých šamponů, díky kterým lidí mytí vlasů v poslední době dost zanedbávají. Pamatujte, že i na hlavě máte kůži, která stejně jako zbytek těla potřebuje pravidelné mytí.

Plánujte sex

(Pixabay.com)

Možná to nezní příliš sexy, ale i domluvený sex má něco do sebe. Nepotřebujete k tomu vykouzlit dokonalou atmosféru. Prostě se to stane, protože je to na vašem to-do listu. Ne vždy je na sex nálada, ale stejně jako u dalších věcí (například u úklidu, cvičení) po něm budete rádi, že jste ho udělali. Funguje to.

Rozptylte se pohádkou ze skutečného života

(Instagram.com)

Pokud máte nedostatek zábavy, jste vystresovaní a máte pocity bezcennosti, připomeňte si pohádkové příběhy lidí, které se skutečně staly. Jako například ten prince Harryho a Meghan Markle, kteří v roce 2018 potěší celý svět moderním královským svazkem,

Přijměte svůj věk

(Pixabay.com)

Nechte vrásky vráskami a nedělejte si hlavu z každého dalšího šedivého vlasu. Může to znamenat nový začátek. Pokud chceme, aby byla naše společnost méně ageistická, musíme začít u zrcadla. Aby se některé společností odmítané vlastnosti zbavily stigmatu, je nutné je přijmout takové jaké jsou.

Sbalte si kondomy

(Pixabay.com)

Protože nikdy nevíte, kdy může přijít konec světa. Takzvaní survivalisté, neboli ti, co se připravují na konec světa, kondomy milují. Jsou lehké, skladné a lze je použít jako prostředek pro rozdělávání ohně, úložný nepromokavý prostor, pomocník na lovení ryb, prak nebo signalizační zařízení.

320x100_mobile_2

Sdílejte článek se svými přáteli!
0
8 shares

adform


Zavřít reklamu