Z Pána prstenů bude seriál!


(Instagram.com)

Americké studium Amazon oznámilo, že fenomén spisovatele J.R.R. Tolkiena převede do seriálové podoby. Děj seriálu se bude časově odehrávat před událostmi prvního dílu filmové trilogie režiséra Petera Jacksona a není vyloučeno ani to, že vznikne i spin-off série.

ad8

Vedoucí scenáristů studia Amazonu Sharon Tal Yguado promluvila o Pánu prstenů jako o kulturním fenoménu, který si získal fanoušky z řad několika generací a to jako v knižním, tak ve filmovém světě: „Je nám ctí, že můžeme spolupracovat se společnostmi Tolkien Estate and Trust, HarperCollins a New Line, a že můžeme vzít fanoušky Pána prstenů na novou epickou cestu do Středozemě. Toto oznámení Amazonu  je prvním významným programovým prohlášením od odchodu jeho bývalého výkonného ředitele Roye Priceho, který v říjnu po obvinění ze sexuálního obtěžování rezignoval.

Všechny tři filmy z trilogie Pána prstenů v čele s hvězdami jako je Elijah Wood, Viggo Mortensen, Ian Mckellen, Liv Tyler, Sean Astin a Orlando Bloom, vydělaly celosvětově zhruba 6 miliard dolarů. Datum uvedení seriálu ani jména herců, kteří se na něm budou podílet zatím, nebyla uvedena.

ad9 - 320x100_1
320x100_mobile_2

Sdílejte článek se svými přáteli!
0
1 share

adform


Zavřít reklamu