McDonlad’s testuje nový veganský burger.


Minulý týden přišel McDonald’s se šokující novinkou: Testuje veganský burger. Burger, který dostal jméno „McVegan“, je zatím testovan v celkem malém měřítku – nabízejí ho jen ve finském městě Tampere a na prodej zde bude pouze od 4. října do 21. listopadu. Přesto však tato informace zasáhla mnoho fanoušků rostlinné stravy.

ad8

Mnoho lidí, kteří tento burger ve Finsku ochutnali, se s ním pochlubili na sociálních sítích a zatím se zdá, že ohlasy jsou velmi pozitivní. Podle některých se dokonce jedná o jeden z nejlepších vegetariánských burgerů, který kdy jedli.

Zavedení McVegana do nabídky ve Finsku způsobilo velký rozruch i mimo něj a ačkoli jsou někteří zákazníci skeptičtí, vegetariáni a vegani hýří nadšením a doufají, že pokud bude produkt úspěšný, mohlo by dojít k jeho dalšímu rozšíření. Tuto možnost nevyvrátil ani Christoffer Rönnblad, ředitel marketingu společnosti McDonald’s ve Finsku. Vypadá to tedy, že i fast food průmysl se pomalu  přizpůsobuje současným trendům ve stravování a stále větší poptávce zákazníků po rostlinné stravě.

ad9 - 320x100_1

 

(instagram.com)
(instagram.com)
320x100_mobile_2

Sdílejte článek se svými přáteli!
0
4 shares

adform


Zavřít reklamu