Překvapující věci, které jsou podle mužů na ženách nejméně atraktivní


(pixabay.com)

Ačkoliv některé ženy mnohdy dělají všechno možné, aby přilákaly pozornost opačného pohlaví, často má jejich snaha opačný efekt. Ve skutečnosti si totiž možná ani neuvědomují, že dělají věci, které naopak muže odrazují. A které věci to jsou?

ad8
Nošení tun make-upu

Mnoho žen má za to, že po nanesení několika vrtev make-upu, očních stínů, linek, řasenky, tvářenky, rtěnky a dalších nejrůznějších líčidel, budou vypadat mnohem přitažlivěji. Tuny make-upu ale nejsou tím, co muže na ženách láká. Naopak, dle několika vědeckých studií příliš mnoho líčidel muže spíše odrazuje. V tomto případě je totiž méně skutečně více.

Extrémní úpravy vzhledu

Pokud vás má váš partner skutečně rád, nebude po vás chtít žádné extrémní úpravy vzhledu a bude vás chtít takovou, jaká jste. Expertka na vztahy Joann Cohen dále vysvětluje: muži si na ženách velice cení sebedůvěry, takže pokud se budete neustále zabývat svými nedokonalostmi a budete mluvit o plastické operaci, dietách a podobně, možná tím svého partnera akorát odradíte. Budťe svá.

ad9 - 320x100_1
Drbání

I když je možná zábavné neustále se svými přáteli a rodinou probírat nejnovější události, skandály a drby, většině mužů to tak skvělé nepřijde. A ačkoliv se možná snažíte pouze navázat rozhovor, často si pomlouváním ostatních akorát snižujete sebeúctu. Pokud se snažíte získat muže, mějte na paměti, že je přitahuje vaše zdravé sebevědomí, nikoli pomlouvání ostatních.

Když nemáte vlastní život
(Pixabay.com)

I když máte šťastný vztah a vzájemně se podporujete, někdy je potřeba mít čas i sama na sebe. A i muži mají čas od času potřebu mít svůj vlastní život. To, že chtějí někdy trávit čas odděleně, není nutně odrazem toho, že by s vámi nechtěli být. Nechte muže dýchat.

Přehnaná sebejistota

I když je zdravé sebevědomí vlastností, kterou muži na ženách vnímají jako velmi atraktivní, je rozdíl mezi tím, když je někdo sebejistý a když je někdo namyšlený. Buďte pyšná na to, kdo jste a co můžete nabídnout, ale pozor na přehnané předvádění a vysoké ego.

Když nemáte ambice

Nemusíte mít naplánovaný celý svůj život, ale muži nechtějí být s někým, kdo neustále mluví o tom, že neví, co se svým životem. A ačkoliv se muži někdy rádi cítí potřební, nebude je lákat vás neustále zachraňovat. Pokud má navíc váš partner jasnou představu o svém životě, bude pro něj těžké zůstat po vašem boku, když vy svou vizi o životě postrádáte.

Pomlouvání vašeho ex

Některé ženy si myslí, že pomlouvání svého bývalého přítele, je v pořádku. To je ale chyba, protože pomlouváním svého ex se akorát ukážete ve špatném světle a shodíte spíše sama sebe. Neustálou kritikou vašeho ex ztratíte na přitažlivosti. Nejlépe uděláte, když o svém bývalém nebudete mluvit vůbec.

320x100_mobile_2

Sdílejte článek se svými přáteli!
0
1 share

adform


Zavřít reklamu