Trailer k filmu Padesát odstínů svobody je tu


(Instagram.com)

Pokud se nemůžete dočkat posledního dílu ze série filmů Padesát odstínů šedi, konečně je tu pro vás jeho první trailer. Ten spatřil světlo světa 10. září a zůstává věrný podobě trailerů předchozích, což neznamená nic jiného, než že je velice sexy. Trailer začíná napínavou hudbou a záběrem svatebních šatů visících na křišťálovém lustru, vše za doprovodu slov romantického svatebního slibu. Proč? Protože se Anastasia Steele a Christian Grey, dvě hlavní postavy celé trilogie, v tomto dílu berou!

ad8

V traileru vidíme, jak si pár vyměňuje svatební sliby a prstýnky a nechybí ani detailní záběry na svatební šaty, protože co by to bylo za svatební scénu bez „módního porna“. Trailer dále naznačuje, že si šťastný pár bude užívat líbánky (nechybí krásná tropická destinace s průzračnou vodou a slunečným nebem), ale zřejmě ne na dlouho. Najednou se totiž objevuje scéna se zbraní a automobilovou honičkou a na napínavosti přidává i ukázka střelby. Kromě toho to vypadá, že ve třetím díle slavné trilogie dojde také k únosu. A nebojte, v traileru samozřejmě nechybí ani žhavé záběry na polonahá těla.

Vypadá to tedy, že třetí díl Padesáti odstínů šedi má nepochybně na co nalákat. Film Padesát odstínů svobody navíc možná nebude posledním filmem celé série. Film byl sice natočen na motivy knižní trilogie, ale není zdaleka jisté, zda to bude opravdu poslední film, který se k fanouškům dostane. Společnost Mashable totiž uvedla, že autorka Padesáti odstínů, E.L. James, v roce 2015 napsala knihu, jejíž příběh je vyprávěn z perspektivy Christiana Greye. Je tu tedy velmi reálná možnost, že bychom se dočkali i čtvrtého dílu. Zatím se ale můžete těšit na tento díl číslo tři, Padesát odstínů svobody, který by se měl v kinech objevit v únoru roku 2018, pravděpodobně na Valentýna.

ad9 - 320x100_1

Na trailer se můžete podívat zde:

 

320x100_mobile_2

Sdílejte článek se svými přáteli!
0

adform


Zavřít reklamu