Star Wars v rozšířené realitě. Hra odhalí novou postavu z nejnovějšího filmu


(Instagram.com)

Ačkoliv má v pořadí již osmý film ze série Hvězdných válek vyjít až v prosinci, již tento pátek začíná v obchodech jeho promo. Společnost Walt Disney v této souvislosti uvedla, že jeho součástí bude také přenesení postav z filmu do rozšířené reality, kdy si fanoušci budou moci s pomocí Star Wars aplikace některé tyto postavy „ulovit“. Na displejích chytrých telefonů se tak mohou objevit nejen staré známé oblíbené postavy, jako je například Admirál Ackbar, ale prý bude odhalena i jedna z nových postav z filmu „Poslední z Jediů“, který má dorazit do kin v prosinci.

ad8

Celkově bude možné nasbírat až 15 filmových postav a celá akce nazvaná „Find the Force“ vypukne 1. září a bude dostupná ve 20 000 obchodech ve 30 různých zemích.

Rozšířená realita, pomocí níž lze převést interaktivní obrazy do reálného světa zachyceného v našich smartphonech, se stala již loni senzací díky hře „Pokemon Go“. Cílem celé této promo akce Star Wars je pak vyvolat mezi fanoušky rozruch a nalákat je místo brouzdání po internetu také do obchodů.

ad9 - 320x100_1

 

320x100_mobile_2

Sdílejte článek se svými přáteli!
0

adform


Zavřít reklamu