Tento detail z minulého dílu Game of Thrones vám vyrazí dech


 

Jak jsme všichni viděli, předposlední epizoda sedmé série Game of Thrones byla dechberoucí, hlavně když Noční král dostal draka Viseriona.

ad8

 

Když se ale na vše podíváme do detailu, vyvstává jedna otázka…

ad9 - 320x100_1

Jak Bílí chodci věděli, že budou potřebovat oštěp? Co když bylo vše, co se událo (včetně toho když Jon se svou skupinou zajali jednoho z nemrtvých) dobře promyšlenou léčkou Nočního krále? Důkazem by mohl být tento obrázek Bílých chodců. Není zajímavé, že si vzali přesně tolik oštěpů, kolik je draků?

(zdroj: reddit; sizzor19)

Co když Noční král, ať už díky své schopnosti vizí, nebo svému propojení s Branem, věděl, že Jonova výprava půjde na sever, a chopil se tak příležitosti ukořistit draka pro svou armádu?

Není trochu divné, že se nejdříve objevila pouze malá skupinka nemrtvých, přitom byl ale celý zbytek armády Bílých chodců (kteří by mohli Jona a celou jeho skupinu polapit) velmi blízko? A není zvláštní, že Bílí chodci nezaútočili, dokud nepřijela Daenerys?

A co ty obrovské řetězy? Proč by je s sebou tahali napříč zamrzlou tundrou, kdyby je neplánovali použít na vytažení draka z jezera? V předchozí sérii jsme viděli, jak se Noční král ve vizi dotkne Brana. Co když se tedy vše událo proto, že má Noční král stejnou schopnost jako Bran, nebo proto, že má schopnost vidět, co Bran vidí a co si myslí? Co když to prostě Noční král všechno věděl a celé to byla past?

Co si o této teorii myslíte? Těšíte se na poslední díl?

320x100_mobile_2

Sdílejte článek se svými přáteli!
0
74 shares

adform


Zavřít reklamu