Kdo zvítězí v souboji Mayweather vs McGregor?


ad8

Jsme již jen pár dní od zápasu století. Floyd Mayweather a Conor Mcgregor se utkají v neděli v 1:00 našeho času v T-Mobile aréně v Las Vegas.

Byla to ale dlouhá cesta. Poté co McGregor zvítezil v UFC 205 nad Eddiem Alvarezem v listopadu, vzbudili se spekulace, že by mohl mega-fight skutečně nastat. To způsobilo absolutní výbuch sociálních médií a sportovních talk show. Není překvapením, že Floyd Mayweather byl od počátku velkým favoritem. V den, kdy se zápas stal oficiálním, se sázkové kurzy na Mayweathera trochu snížili, ale stále zůstává favoritem.

ad9 - 320x100_1

Floyd Mayweather za celou svoji profesionální kariéru neprohrál, a to zápasil s nejlepšími boxery na světě, takže Conor bude mít opravdu co dělat.

Názory známých boxerů jsou všechny stejné – Mayweather rozdrtí McGregora, což je férový úsudek vzhledem k tomu, že McGregor má na svém kontě nulový počet profesionálních boxerských zápasů. Avšak stojí za zmínku (ikdyž ne tak moc), že McGregor byl ve svých teenagerovských letech boxerský šampion Irska.

Mayweather jde do boje s úžasným skóre 49 výher a žádná prohra. Je to vynikající boxer s dokonalým obranným stylem boxováním. Pro McGregora však taky hraje pár faktorů. Je mladší, větší, má neuvěřitelně silné a přesné údery. V UFC položil již mnoho zápasníků, kteří nebyli nikdy knokautováni, a říká se o něm, že má nejlepší ruce v historii MMA. Další jeho výhodou by mohlo být, že Mayweather nezápasil od září 2015, což může mít v jeho 40ti letech určitý význam.

Zápas můžete sledovat v neděli 27.8. v 1:00 na Nova Sport nebo Voyo.

320x100_mobile_2

Sdílejte článek se svými přáteli!
0
106 shares

adform


Zavřít reklamu