TOP 10 nejlepších ostrovů světa


Pokud chcete cestovat za kulturou, dobrodružstvím nebo jen toužíte po odpočinku na pláži s ledovým koktejlem v ruce, podívejte se na 10 nejlepších ostrovů světa. Určitě si z těchto destinací vyberete.

ad8

Filipínský ostrov Palawan se stal již druhým rokem nejlepším ostrovem světa. To vše díky své úžasné přírodě, krásným lagunám a  rustikálním turistickým resortům. Nádherný je i další filipínský ostrov Boracay, stejně jako indonéské Bali – ostrov, který se stal synonymem pro libánky.

Co se týče Řecka, tak jedním z nejkrásnějších místních ostrovů, je ostrov Santorini, který se vyznačuje famózními západy slunce, antickými památkami a zdánlivě nekonečnou mořskou scenérií, díky které si můžeme představit, co mohlo inspirovat příběh Homérovy Odysseiy.

ad9 - 320x100_1

Na seznam top ostrovů také nepochybně patří fantastické havajské ostrovy Maui a Kauai. Ti, kdo se chtějí potápět a preferují divočejší místa by se zase měli podívat na souostroví Galapágy.

Ať už jsou zajímavé jakkoliv, všechny tyto ostrovy mají něco společného: jedná se o nádherná a elegantní místa, která rozhodně mají co nabídnout, ať už ve dne nebo v noci.

10. Bali, Indonésie
(Pixabay.com)
9. Dalmátské ostrovy a Hvar, Chorvatsko
(Pixabay.com)
8. Ischia, Itálie
(Pixabay.com)
7. Kauai, Havaj
(Pixabay.com)
6. Maui, Havaj
(Pixabay.com)
320x100_mobile_2

Sdílejte článek se svými přáteli!
0

adform


Zavřít reklamu