Nejlepší evropské party destinace – 2/2


Přinášíme vám dalších šest evropských destinací, kam vyrazit na párty dovolenou.

ad8
7. Novalja, Chorvatsko

Město Novalja se nachází na severozápadě ostrova Pagu a lidé se sem ve dne i v noci chodí bavit na populární mejdany u bazénu. Oblíbené jsou také akce na plážích s výhledem na Jaderské moře.

(Pixabay.com)
8. Amsterdam, Holandsko

Amsterdam je ideálním místem pro milovníky elektronické hudby. Nachází se zde nejen plno tanečních klubů, ale také zde můžete navštívit nejrůznější festivaly taneční muziky, jako je například Electronic Family nebo Loveland Festival.

ad9 - 320x100_1
(Pixabay.com)
9. Barcelona, Španělsko

Nejvíce navštěvovaným klubem je v Barceloně klub Opium, kde můžete během dne polehávat na pláži s koktejlem v ruce a v noci tančit na songy Davida Guetty nebo Aviciiho. Oba interpreti zde v minulosti působili jako DJové.

(Pixabay.com)
10. Ibiza, Španělsko

Na Ibizu jezdí za zábavou lidé z celého světa. Ibiza láká svými plážovými bary a kluby, přičemž nejznámější je podnik Privilege – největší světový noční klub.

(Pexels.com)
11. Berlín, Německo

V noci město Berlín ožívá techno muzikou, která se často valí z velmi neobvyklých prostorů. Populární je například klub Golden Gate, který je umístěn uvnitř starého cyklistického obchodu.

(Pexels.com)
12. Budapešť, Maďarsko

Budapešť je proslulá svými krásnými rozlehlými lázněmi. V noci se tato léčebná místa díky hudbě, dobrému pití a barevným světelným efektům mění ve skvělé party prostory. Typické jsou také budapešťské „ruin bary“, které jsou vybudované ve starých polorozpadlých budovách.

(Pixabay.com)

 

320x100_mobile_2

Sdílejte článek se svými přáteli!
0

adform


Zavřít reklamu