footer - 300x250 (2)_mobile

Nový plakát k očekávané premiéře filmu Deadpool 2, oficiální trailery a důležité informace


(Marvel.com)

Deadpool 2 je rozhodně jedním z nejvíce očekávaných filmů tohoto roku. Oblíbený antihrdina bojuje proti mutantovi jménem Cable, který má schopnost cestovat v čase a snaží se polapit mysteriózně mocného náctiletého mutanta. Na pomoc mu přichází pomocníci z X-Force.

(Marvel.com)

Poslední plakát, který se těsně před premiérou nového filmu objevil, představuje téměř všechny postavy, hořící oheň, který pomocí svých schopností umí vytvořit náctiletý mutant (Julian Dennison) a větu „Ze studia, které zabilo Wolverina“, navazující na lásku Wade Wilsona (Deadpool) k Wolverinovi. V minulém dílu si Wade připnul na svůj obličej obrázek obličeje Hugha Jackmana, takže se jistě i v novém filmu můžeme těšit na nějakou důvtipnou referenci na Wolverina.

Proč mít jen jeden oficiální trailer, když můžeme mít dva?

První trailer má pouze 30 vteřin, ale ten druhý přináší extra informace o přátelích Deadpoola. Konečně se po dlouhých spekulacích objevuje Shatterstar – mimozemšťan, který se specializuje na karate, dále také Bedlam (Terry Crews), který má elektrické schopnosti a Zeitgeist (Bill Skarsgaard) se svým jedovatým dechem. Pak tu máme Petera. Peter viděl reklamu a rozhodl se přihlásit. Deadpool ho zbožňuje a když se podíváme na jeho knírek, vůbec se mu nedivíme.

První oficiální plakát

(Marvel.com)

První oficiální plakát byl odhalen na instagramovém profilu Ryana Reynoldse. Deadpool a Cable tu představují mámu a tátu při velké rodinné večeři na díkuvzdání. V pozadí můžeme vidět Stana Leeho na obrazu na zdi. Jako většina veřejně známých informací o očekávaném filmu nám toho moc neříká, ale rozhodně je vtipný.

Scéna, která přijde po titulcích, představí nový film o X-Force

Na serveru ComicBook.com vyšel článek o tom, že tři z hlavních Marvelových postav se objeví ve scéně, která přichází po titulcích a představí nový film o X-Force. Cable, Deadpool a Domino byli v určitém bodě všichni součástí X-Force. Můžeme se na ně tedy v novém filmu bezpochyby těšit.

Druhý díl nebude o nic méně kontroverzní a provokativní než ten první

(Marvel.com)

Producent Simon Kinberg říká, že druhý díl rozhodně nezklame v oblasti kontroverze. Soustředili se na to, aby přes veškerá pokušení neudělali film v oblasti produkce velkým, což se po úspěchu prvního dílu nabízelo. Tento film není úspěšný pro své speciální efekty nebo exploze, ale pro svůj humor a styl.

(Marvel.com)

Do českých kin přichází Deadpool 2 ve čtvrtek, 17. 5. 2018.

320x100_mobile_2

Sdílejte článek se svými přáteli!

0
25 shares

Ohodnoť článek

Cry Cry
1
Cry
Cute Cute
1
Cute
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
1
Like
Lol Lol
2
Lol
Love Love
0
Love
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Komentáře 0

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format