footer - 300x250 (2)_mobile

Lacoste v nové limitované edici nahrazuje ikonické logo krokodýla ohroženými druhy zvířat


Proslulá francouzská módní značka Lacoste vyměnila v nové limitované edici polo triček své ikonické logo krokodýla za obrázky deseti ohrožených druhů zvířat. Chce tak poukázat na globální problém ohrožení biodiverzity.

Kolekci nazvanou Save Our Species s ohroženými druhy jako je tygr sumaterský či například leguán tučný společnost Lacoste představila začátkem března během Paris Fashion Week a byla téměř okamžitě vyprodaná.

Počet triček s jednotlivými druhy zvířat koresponduje s počtem těchto zvířat v přírodě. Nejméně je triček s logem sviňuchy kalifornské, které zbývá v přírodě pouhých 30 jedinců, a nejvíce s leguánem tučným, celkem 450. Dohromady celá tato limitovaná kolekce čítá 1775 kusů a výdělek z jejího prodeje bude věnován Mezinárodnímu svazu ochrany přírody (IUCN), organizaci zaměřené na záchranu přírody a uchování přírodních zdrojů.

Za kampaní na záchranu ohrožených druhů stojí francouzská reklamní agentura BETC a má pomoct v koordinaci předních celosvětových projektů zasazujících se o dlouhodobou pomoc ohroženým druhům a jejich přírodnímu prostředí.

Video:


Sdílejte článek se svými přáteli!

0

Ohodnoť článek

Cry Cry
0
Cry
Cute Cute
0
Cute
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
0
Like
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Komentáře 0

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

footer - 300x600 (2)_mobile

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format