footer - 300x250 (2)_mobile

Nový trailer k filmu Jurský svět: Zánik říše je tu. A vypadá pěkně děsivě


(Instagram.com)

Před třemi lety se na filmová plátna s úspěchem vrátil svět dinosaurů Stevena Spielberga Jurský svět. K jeho pokračování, které se chystá na červen 2018, vyšel nedávno nový (již druhý) filmový trailer. Ten naznačuje, že i tentokrát nás čeká slibná podívaná. Ostrov, kde se dinosauří svět nachází, je ohrožen výbuchem sopky, a tak se znovu setkáváme s Chrisem Prattem a Bryce Dallas Howard, kteří mají dinosaury před jejich vyhynutím zachránit.

První Jurský svět režiséra Colina Trevorrowa utržil celosvětově více než 1,67 miliard dolarů a zasloužil se o dramatický návrat série filmů, která započala před 14 lety úspěšným Jurským parkem Stevena Spielberga.

Nejnovější Jurský svět: Zánik říše pochází z dílny autorů Dereka Conollyho a Colina Trevorrowa, stejně jako tomu bylo u jeho předchůdce Jurského světa. Režisérem je ale tentokrát J. A. Bayon, který stojí například za filmem Sirotčinec nebo Volání netvora: Příběh života. A zatímco se první Jurský svět snažil svým stylem připodobnit klasickému spielberkovskému rukopisu, Bayon slíbil, že se nový Jurský svět bude vyznačovat mnohem temnější atmosférou. A při pohledu na nový trailer se zdá, že se mu to podařilo.


Sdílejte článek se svými přáteli!

0
204 shares

Ohodnoť článek

Cry Cry
0
Cry
Cute Cute
0
Cute
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
0
Like
Lol Lol
0
Lol
Love Love
3
Love
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Komentáře 0

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nový trailer k filmu Jurský svět: Zánik říše je tu. A vypadá pěkně děsivě

footer - 300x600 (2)_mobile

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format