footer - 300x250 (2)_mobile

Poslední video frontmana Linkin Park 36 hodin před sebevraždou


 

(Twitter.com)

Téměř 2 měsíce po tragické ztrátě frontmana kapely Linkin Park, Chestera Benningtona, zveřejnila jeho manželka Talinda Bentley na Twitteru soukromé rodinné video, které zachycuje zpěváka 36 hodin před jeho sebevraždou. Chtěla tím prý předat světu důležitou zprávu. Na 40 sekundovém videu je zachycen Chester Bennington, jak se při ochutnávání želé fazolek směje se svými dětmi a jen málokoho by napadlo, co se za několik hodin stane.

Talinda Bentley zveřejnění tohoto videa okomentovala takto: „Tento můj příspěvek je nejvíce osobním příspěvkem, který jsem kdy zveřejnila. Chci vám toto video ukázat, abyste si uvědomili, že deprese nemá tvář nebo náladu. Takto vypadá deprese přesně 36 hodin před smrtí. Tolik nás miloval a my tolik milovali jeho.“

Smutné video dokazuje, že depresi a další psychické potíže je často velmi obtížné identifikovat. Za zdánlivě neproblematickým a šťastným chováním se totiž může skrývat velká bolest a trápení. Kromě dojemného videa sdílela manželka Chestera Benningtona také fotografii z rodinné dovolené, aby předala podobnou myšlenku. Podlé Talindy Bennington už i na této dovolené musel mít její manžel sebevražedné myšlenky, ale nikdo z rodiny o tom nevěděl.

(Twitter.com)

Za zveřejnění soukromého videa a fotografie se manželce Chestera Benningtona dostalo od fanoušků obrovské podpory. Na poslední video se zpěvákem se můžete podívat zde:

 


Sdílejte článek se svými přáteli!

0
3 shares

Ohodnoť článek

Cry Cry
11
Cry
Cute Cute
1
Cute
Damn Damn
3
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
5
Like
Lol Lol
2
Lol
Love Love
0
Love
Win Win
1
Win
WTF WTF
0
WTF

Komentáře 0

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Poslední video frontmana Linkin Park 36 hodin před sebevraždou

footer - 300x600 (2)_mobile

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format