footer - 300x250 (2)_mobile

Vše, co jste chtěli vědět o pokračování hororu To (It)


(Instagram.com)

Filmová adaptace knihy Stephena Kinga, jejíž návštěvnost v kinech láme rekordy, již vydělala obrovské množství peněz. A ačkoli společnost Warner Bros oficiálně ještě s natáčením nezačala, už předem bylo dohodnuto, že pokračování bude. Napovídá tomu mimo jiné i to, že na konci filmu se na obrazovce objeví nápis „Chapter One“ neboli Kapitola první. První část hororu, která v současné době běží v kině, bere diváka mezi partu dětí, kteří si říkají Losers Club a kteří se postaví klaunovi jménem Pennywise. Druhá část by se měla odehrávat v přítomnosti, kdy se z party dětí stanou dospělí a znovu budou muset klaunovi čelit. Režisér filmu Adres Muschietti o pokračování hororu prozradil pár následujících detailů.

Opět zde bude partička dětí

Navzdory tomu, že se má příběh druhého dílu odehrávat o 27 let později od příběhu dílu prvního, režisér Muschietti prozradil, že o partu dětí nepřijdeme, protože se bude objevovat v retrospektivě. Retrospektivní záběry navíc mají divákovi pomoci mnohem lépe porozumět vnitřnímu strachu, kterému každý z party dětí dodnes i jako dospělý čelí.

Budou dospělí hrdinové ztvárněni známými, nebo neznámými herci?

Téměř okamžitě po uvedení filmu se začali jeho fanoušci dohadovat o jménech herců, kteří by mohli hrát dospělou verzi Losers Clubu. Režisér Muschietti sice připustil, že s producenty filmu již o natáčení přemýšlí, ale stále se ještě oficiálně nedohodli na tom, jak to bude s castingem. První verze hororu z roku 1990 byla sice ve znamení neznámých herců, ale časy se mění a vypadá to, že s ohledem na úspěch prvního dílu bude na herce vyvíjen tlak, aby do hlavních rolí obsadili známé filmové hvězdy.

Jediná postava, která zůstala ve městě Derry, se stane drogově závislou

I když se postavě Mikea nedostalo v prvním díle ve srovnání s ostatními dětmi příliš pozornosti, v druhém díle se to změní. Mike bude totiž jediným kdo z této partičky neopustil město Derry, kde se před lety všechny hrůzy odehrály. Jako knihovník zůstává ve městě, aby sledoval návrat Pennywise. „Moje představa Mikea z druhého dílu je ve srovnání s knihou trochu temnější“, řekl režisér Muschietti. „Chtěl bych, aby tato postava, která znovu svolá všechny zpátky dohromady, byla drogovým závislákem. Ve druhém dílu z něj bude troska“. Mike se také stane součástí rituálu, díky kterému bude schopen lépe porozumět klaunovi a tomu, jak ho přemoci. Tato dějová linka knihy byla z prvního filmu odstraněna, ale v pokračování filmu bude hrát velmi důležitou roli.

Jeden ze členů klubu se nevrátí

Ne všichni se vrátí zpátky do Derry, aby splnili svou krvavou přísahu zničit klauna. Stanley, který v prvním filmu unikl z jeho spárů, se z traumatické zkušenosti nikdy nedostal a jako dospělý spáchá sebevraždu. Tato událost bude hrát zásadní roli v návratu všech dospělých členů klubu zpět do Derry.

Pennywise povstane

To asi nikoho nepřekvapuje. Režisér Muschietti potvrdil, že největší hvězda jeho filmu, Bill Skarsgård jako Pennywise, se vrátí.


Sdílejte článek se svými přáteli!

0
14 shares

Ohodnoť článek

Cry Cry
2
Cry
Cute Cute
0
Cute
Damn Damn
1
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
3
Like
Lol Lol
1
Lol
Love Love
0
Love
Win Win
0
Win
WTF WTF
10
WTF

Komentáře 0

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

320x100_mobile_2

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format