footer - 300x250 (2)_mobile

Tinder vydělává mnohem více peněz než jakákoli jiná aplikace z App Store


(pixabay.com)

Je to oficiální: Tinder aktuálně vydělává ze všech aplikací na Apple App Store nejvíce. Předběhl i aplikace jako je Candy Crush a Netflix. Seznamovací aplikace se dostala na vrchol žebříčku po tom, co byl nedávno zaveden „Tinder Gold“.

Ačkoli Tinder čelí na trhu seznamovacích aplikací konkurenci jako je Happn, Bumble, The League a mnoho dalších, přesto je pravděpodobně v této oblasti nejoblíbenější.

Tinder Gold umožňuje uživatelům prohlédnout profily všech lidí, od kterých dostali srdíčko, a to ještě předtím, než sami ohodnotí jejich profil. Tato nová funkce nazvaná „Likes You“ má za cíl urychlit celý proces seznamování.

(businessinsider.com; Tinder)

Tinder byl po většinu času svého působení zdarma, nicméně v roce 2015 byla zavedena verze „Tinder Plus“, která umožňuje navolit lokaci uživatelů (jinou než v blízkém okolí uživatele) a přehodnotit svá „swajpnutí“.

Tinder Gold pak má být podle tvůrců aplikace služba s ještě exkluzivnějšími funkcemi, z nichž má být nejužitečnější již zmíněná funkce „Likes You“. Aplikace by měla být zkušebně spuštěna v Argentině, Austrálii, Kanadě a Mexiku, ale počítá se i s postupným rozšířením i do ostatních zemí.


Sdílejte článek se svými přáteli!

0
5 shares

Ohodnoť článek

Cry Cry
0
Cry
Cute Cute
0
Cute
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
1
Like
Lol Lol
0
Lol
Love Love
1
Love
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Komentáře 0

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tinder vydělává mnohem více peněz než jakákoli jiná aplikace z App Store

footer - 300x600 (2)_mobile

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format